Kadıköy Otel Konaklama

Kadıköy Otel Konaklama

SahraHotel SahraHotel 14/12/2021 Blog

Kadıköy Otel Konaklama

Benzersiz bir otel deneyimini Anadolu yakasının en gözde ilçelerinden birinde yaşamak isteyenler Kadıköy otel konaklama adı altında otelimizden hizmet alabileceklerdir. Oldukça merkezi bir konumda bulunan otelimizden market, metro ve alışveriş merkezi gibi yerlere ulaşım oldukça kolaydır. Bunun yanında en iyi konaklama hizmeti yine otelimiz tarafından verilmektedir.

Gerek iş amaçlı, gerek gezme amaçlı gerekse farklı sebeplere bağlı olarak otelimizde kalmayı tercih edenler temiz ve hijyenik odalar ile pandemi sürecini olabildiğince dikkatli bir şekilde geçirebilmektedirler. Otelimize çift olarak gelmek isteyenler iki kişilik odaları tercih edebilecekleri gibi tek kişilik ve üç kişilik oda seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Kadıköy Otel

Kadıköy uygun fiyatlı otel arayışında olanlar, tamamen müşteri memnuniyeti amaçlı hizmet veren ve her anlamda müşteriye değer veren otelimizde keyiflerince konaklayabileceklerdir. Güler yüzlü personelleri ve her hizmete kolayca bulabileceğiniz odanız, size evinizdeymiş hissi verecektir.

Pandemi sürecinde otelimizde bütün tedbirlere harfiyen uyulmakta, hijyen ve temizliğe büyük önem verilmektedir. Odadan ayrılan her müşterinin odası özel temizleme malzemeleri ile temizlenmekte, oda temizliğinin tamamen tamamlanmasının ardından odaya yeni müşteri alınmaktadır. Bu konuya hem personellerimiz hem de otel yetkililerimiz büyük hassasiyet göstermektedir.

Evinizde ihtiyacınız olan hemen her eşya otel odalarında mevcuttur. Bu nedenle çoğu işinizi odanızda halledebilir, dışarıdan bunun için eşya getirmek durumunda kalmazsınız. Dışarıdan ihtiyacınızı almak isterseniz de merkezi konumda bulunan otelimizin çevresinden istediğiniz ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Kadıköy Uygun Fiyatlı Otel

Hotel Sahra Kadıköy’ün en merkezi yerlerinden birisi olmasının yanında birçok otele göre oldukça uygun fiyat politikası uygulamaktadır. Bunun nedeni müşteriyi esas alan hizmet verilmesi ve mutlu müşteri prensibiyle hareket edilmesidir. Kaliteli otel hizmeti yaşamak isteyenler her yönüyle müşteriye hitap eden otelimizi tercih ederek Kadıköy uygun fiyatlı otel ayrıcalığını yaşayabileceklerdir.

Bol çeşitli tam pansiyon kahvaltı ve yarım pansiyon kahvaltı seçenekleri yine en lezzetli hali ile siz değeli müşterilerimize sunulmaktadır. Yeni nesil otelcilik anlayışını en iyi şekilde benimseyen Hotel Sahra, beklentilerinizin üstünde bir otel konforu sunmaktadır. Otelimizi tercih edenler kendi isteklerine bağlı olarak kısa süreli ya da uzun süreli olarak konaklama yapabileceklerdir.

Otelimizde güvenlik önlemleri en üst seviyede alınmaktadır. 7 gün 24 saat güvenlik kameraları izlenen otelimiz, konaklamanızı daha güvenli bir ortamda huzurla geçirmenizi sağlamaktadır. Müşterinin daha sakin bir ortamda keyifli bir deneyimi yaşaması için hiçbir masraftan kaçınılmamıştır.

İstanbul’un göbeğinde tarihi dokuya yakın, doğal güzelliklerin tam ortasında birçok medeniyete ev sahipliği yapmış en güzel yerde huzurlu bir tatil planlayanlar, hem uygun fiyatlı hem de birçok lezzetin bir arada olduğu otelimizi tercih edebilirler. Bu sayede çok fazla otel gezerek zaman kaybetmemiş olacak, tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız.

Gelişen ve yenilenen teknoloji otelimizde en etkili şekilde uygulanmakta, müşterilerin beklentilerine en iyi çözümü sunmak için sürekli yenilenmektedir. Müşterilerden gelen öneri ve düşünceler otelimiz için ilham kaynağı olmaktadır.

Otel odasından ayrılmak istemeyenler ücretsiz televizyon ve internet hizmetinden dilediğince faydalanabileceklerdir. Bu bakımdan her odada televizyon ve Wifi erişimi yer almaktadır. Herhangi bir talebiniz olması durumunda 24 saat resepsiyonu arayabilir talebinizi resepsiyon görevlilerine iletebilirsiniz.

Kadıköy ucuz otel denildiğinde birçok kişinin ilk aklına gelen yer olan otelimiz yerli ve yabancı birçok misafiri ağırlamaktadır. İster dünyanın bir ucundan gelin, ister Türkiye’nin en ücra köşelerinden gelin, gelen her misafire kapılarımız her zaman açıktır. Otelimizin deneyimli personelleri hiçbir müşteriye ayrıcalık tanımadan herkese aynı kalitede hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu otelimizde çalışan tüm personellerimiz güler yüzlü, deneyimli, bilgili ve tecrübeleri kişilerdir. Sormuş olduğunuz her soruya büyük bir samimiyetle cevap vereceklerdir. Kaliteden ve uygun fiyatlı hizmetten hiçbir zaman taviz vermeyen otelimiz, bu konuda hiçbir firmayı kendine rakip olarak görmemektedir.

Kadıköy otel bakımından oldukça zengin ilçelerden biridir. Bunun nedeni ilçenin hem çok gelişmiş hem de büyük ve merkezi bir konumda yer almasıdır. İlçede yer alan en güvenilir ve kaliteli otellerin başında gelen otelimiz aynı zamanda en gözde otellerden biridir.

Kadıköy otel konaklama için Hotel Sahra tercihinde bulunanlar, yapmış oldukları tercihlerinden pişmanlık duymayacaklardır. Otelimizde kalarak hem Türk ve Dünya mutfağının en önemli lezzetlerini tatmış olacak hem de keyifli bir otel deneyimi yaşamış olacaklardır.