Uygun Fiyatlı Kadıköy Otel

SahraHotel SahraHotel 14/12/2021 Blog

Uygun Fiyatlı Kadıköy Otel

İstanbul’un en merkezi yerlerinden birinde uygun fiyatlı Kadıköy otel arayışında olanlar en iyi otel deneyimini yaşayabilecekleri Hotel Sahra ile bu amaçlarına en kısa sürede ulaşabileceklerdir. Otelin merkezi bir konumda olması itibariyle ulaşım oldukça kolaydır. Bunun yanında otelin etrafında market, alışveriş merkezi ve metro gibi birçok alanlar da yer almaktadır.

İstanbul’un en eski ve en kalabalık şehirlerinden biri olan Kadıköy, aynı zamanda sahili ile en keyifli vakitlerin geçildiği ilçelerden biridir. Tatil amaçlı olarak burayı tercih edenler ya da farklı bir sebeple gelenler hem uygun fiyatlı Kadıköy otel tercihini otelimizden yana gönül rahatlığı ile yapabilirler.

Kadıköy Otel

Kadıköy gibi büyük ve işlek bir ilçenin en gözde otellerinden biri olan otelimizde kalite ve huzuru bir arada bulabilirsiniz. Otelimizin en büyük avantajlarından biri her yere yakın olmasıdır. Bu nedenle otelimizden çıktığınızda istediğiniz yere gitmek için birçok ulaşım aracı bulunmaktadır.

Pandemi sürecince otel tercihinde bulunacak olanlar için en hassas konulardan bir hijyen koşulları çerçevesinde otel hizmeti sunan otel bulmaktır. Salgın sürecinin en başından beri gerekli tüm tedbirlerin alındığı otelimizde maske, mesafe kuralı en etkili şekilde uygulanmaktadır. Otel çalışanlarımızın tamamı maskeli olup, oteldeki müşterilerimiz de bu konuya hassasiyetle yaklaşmaktadır. Otelimizde belli noktalarda dezenfektanlar yer almaktadır.

Otelimizde oda temizliği büyük bir titizlikle yapılmakta, müşterinin otelden ayrılmasının ardından hemen temizleme işlemine başlanmaktadır. Müşterinin ortak olarak kullandığı eşyalar yüksek ısıda yıkanmakta böylelikte diğer müşteriler için daha hijyenik bir ortam oluşturulmaktadır. Oda temizliğinin tamamen tamamlanmasının ardından odaya yeni müşteriler alınmaktadır.

Kadıköy otel hizmetini en etkili şekilde sunan otelimizde tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik şeklinde farklı oda seçenekleri bulunmaktadır. Kişiler dilerlerse aileleriyle gelip otelimizde konaklama yapabilecekleri gibi dilerlerse de tek başlarına gelerek otelimizde kalabileceklerdir.

Tam pansiyon ve yarım pansiyon kahvaltı hizmetinin sunulduğu otelimizde zengin kahvaltı çeşitleri ile doyasıya kahvaltı yapabilir ardından keyif kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Otelden ziyade ev konforunu deneyimleyebileceğiniz otelimizde odaları tamamında televizyon ve ücretsiz Wifi bulunmaktadır. Böylece odanızca televizyon keyfi yapabilir diğer yandan da internet paketinizden yemeden iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Kadıköy Güvenli Otel

Hem uygun fiyatlı ve ekonomik hem de güvenli bir otel tercihi için otelimiz sizin için en iyi alternatiflerden birisi olacaktır. Otelimiz 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte huzurlu bir otel keyfi için gerekli tüm çalışmalar titizlikle yürütülmektedir.

Otelimizin en temel amaçlarından biri müşteri memnuniyeti esaslı olarak hizmet vermektir. Bu nedenle otel personellerimizin tamamı güler yüzlü, titiz, dikkatli ve deneyimli kişilerdir. Otelimizin resepsiyonu her türlü talep ve istekleriniz için 24 saat hizmet vermektedir.

Yerli ve yabancı her türlü müşteriye ev sahipliği yapan otelimizde her müşteriye aynı derecede ilgi ve alaka gösterilmektedir. Bu da otelimizin kalitesini daha fazla ortaya koymaktadır. Bulunduğu konum itibariyle İstanbul’un en merkezi yerlerinden birinde olan Kadıköy otel deneyimini en keyifli şekilde yaşamak isteyenler otelimizle hemen iletişime geçebilirler.

Yeme içme mekanları olsun, otogar ve havalimanlarına yakınlığı olsun hem öğrencilerin hem de iş seyahati amaçlı kısa süreli konaklamak isteyenler için otelimiz vazgeçilmez konaklama alanlarından biridir. Otelimiz müşterilerinin her türlü ihtiyacına en iyi çözümü üretebilmek için teknolojiyi de en etkili şekilde hizmetlerinde kullanmaktadır.

Turizm ve otelcilik ülkemizde en çok talep gören ve değer gören hizmetlerden biridir. Bu konuda sayısız otel ve firma bulunmaktadır. Otelimiz bu hizmeti en iyi ve en kaliteli şekilde sunan oteller arasında yer almaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz güven o müşteri için iyi bir referans kaynağı olmaktadır.

Sessiz, huzurlu ve hijyen koşulları içinde kısa ya da uzun süreli konaklamak isteyenler, beklentileri fazlasıyla karşılayacak olan otelimiz ile bu farkı derinden yaşayacaklardır. Böylelikle otelimizi tercih edenler hem İstanbul’un tarihi dokusunu yakından görmüş olacak, hem de Türk ve Dünya mutfağına ait birçok çeşit lezzeti tatma fırsatı bulacaklardır. İstanbul’un en aktif ve en kalabalık ilçelerinden birinde hem kaliteli ve hem de uygun fiyatlı Kadıköy otel arayışında olanlar, kaliteden ve güvenden hiçbir zaman taviz vermeyen otelimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. İyi bir otel deneyimlemek ve bunu ekonomik olarak gerçekleştirmek isteyenler için en doğru tercih otelimiz olacaktır.